Siuvimo mokyklą baigiau prieš daugiau nei 20 metų ir niekada nuo to nenutolau. Pastaruosius ketverius metus mokau siūti kitus, todėl, net jei Jūs niekada nesiuvote, mes tikrai kartu išmoksime siuvimo kalbą.

Mano mokinės savo pirmąsias gyvenime siūles dažnai nusiuva būtent kursuose. Ir nors kai kurios abejoja, ar pavyks, joms visada pavyksta.  Mūsų galerijoje rasite būtent mano mokinių darbus. Dar daugiau jų rasite mūsų Facebook paskyroje: Siuvimo kursai Jums https://www.facebook.com/siuvimokursaijums.lt/.

Kodėl verta mokintis siūti būtent pas mane? Nes siuvimas man- ne darbas. Tai mano kasdienybė, aistra, hobis, laisvalaikis ir mano liga. Kiekvienai iš Jūsų atiduodu dalelę savęs, kiekvienai skiriu individualų dėmesį, labai daug kalbu ir aiškinu. Mes neužsirašinėjame teorijos, mes viską išbandome praktiškai. Nesusikirpinėjame gaminių aklai- viską daug kartų ir tiksliai matuojame. Nesiuvame tik trikotažo, ar tik tekstilės- siūsim daug ir pabandysim prisiliesti prie kelių rūšių audinių. Jei siuvant namuose iškils klausimų,  galėsim konsultuotis nuotoliniu būdu-mesenger ar viber programėlėse. 

Naujai atsidariusi klasė- strategiškai patogioje vietoje. Šalia pastato- automobilių aikštelė, viešojo transporto stotelė, apšviestas kiemas, šalia- audinių ir siuvimo priedų parduotuvės, klasėje- daug vietos ir didelis sukirpimo stalas.

Sukurta su „Mozello“ - lengviausia svetainių kūrimo priemone.

 . googlee32d49901cc43ef1.html